Domovní dveře Comfort

Domovní dveře Comfort

Stabilní hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem. To jsou domovní dveře Hörmann Comfort, použitelné do novostaveb, ale i při rekonstrukci rodinných a bytových domů.

3bodový bezpečnostní zámek

Domovní dveře Hörmann Comfort jsou sériově vybaveny tříbodovým bezpečnostním zámkem. Bezpečnostní zámek zajišťuje dveře nejen západkou a závorou, nýbrž i dvěma čepy v kombinaci s otočným a hákovým jištěním z nerez ocele (nahoře a dole).

Perfektní tepelná izolace

Tepelně dělený profilový systém o tloušťce 80 mm a výplň dveří o tloušťce 30 mm zajišťují perfektní tepelnou izolaci. V závislosti na vybraném motivu dostanete domovní dveře Comfort s hodnotou U až 1,8 W/m2K. Díky tomu snížíte náklady na vytápění, budete si užívat útulné atmosféry a navíc chráníte životní prostředí.

A ani u motivů s velkými prosklenými plochami nemusíte mít obavy z nadměrné ztráty energie. Dvojité izolační zasklení dosahuje skvělého hodnoty U, a to až 1,1 W/m2K.

Velké množství individuálního vybavení

Domovní dveře Comfort vás přesvědčí v každém detailu. Jejich základní podobu můžete doplnit velkým množstvím individuálního vybavení. Ať už se bude jednat o boční díly nebo horní světlíky pro pěkný vzhled a více světla v domě. Kromě toho k domovním dveřím Comfort získáte poštovní schránky na míru, přesně podle vybraných domovních dveří.


4 důvody proč si vybrat domovní dveře Hörmann Comfort

­

100% bezpečnost

­

Vysoká úroveň izolace

­

Ochrana proti hluku

­

Skvělá stabilita


Vzhled domovních dveří Comfort

Zajímavý design, rovné linie a velmi kvalitní skleněné a nerezové prvky vytvářejí harmonický vzhled domovních dveří Comfort.

Individuální vzhled pro váš domov

Domovní dveře Hörmann Comfort dostanete včetně prosklení.

Vybírat si můžete z několika motivů. Zvolte si tedy takový, který se bude co nejlépe hodit k vašemu domovnímu vchodu a celkově bude ladit se vzhledem vašeho domu. Navíc dostanete pro každý motiv boční díly zhotovené na míru. Všechny motivy dveří Hörmann Comfort můžete zakoupit o rozměrech max. 1 150 x 2 150 mm.

Domovní dveře Comfort_motiv 900A/902A

Domovní dveře Comfort_motiv 904A/906A

Domovní dveře Comfort_motiv 908A/975A

Barevná provedení dveří Comfort

U domovních dveří Comfort můžete volit mezi standardní bílou barvou a barevným odstínem CH 703 (antracit), přičemž vnitřní strana dveří je vždy bílá.


Volitelná výbava podle vašich požadavků

Domovní dveře Comfort_volitelná výbava

Madla

Všechny domovní dveře Comfort se standardně dodávají s venkovními madly, ale alternativně můžete zvolit i jinou variantu madla. Dveře jsou dodávány s tvarově krásnou vnitřní klikou z ušlechtilé oceli a oválnou bílou krycí rozetu pro profilovou cylindrickou vložku.


Třírozměrné nastavitelné závěsy

Díky dvoudílným třírozměrně nastavitelným závěsům lze domovní dveře Comfort perfektně nastavit. Dveře jsou tak optimálně utěsněny a tak snadno a bezpečně zapadají do zámku.


Tepelně dělený podlahový práh

Otevírejte jednoduše a pohodlně

Dveře Comfort mohou být doplněny i o mimořádně stabilní, 80 mm široký a tepelně izolující práh. Práh domovních dveří je vyroben ve stříbrné barvě a je neviditelně přišroubován směrem dolů.

Realizované práce

Takto mohou vypadat i vaše nové domovní dveře.

Potřebujete nové dveře? Právě od toho tu jsme.

Společně vybereme nejvhodnější typ dveří, ale i garážových či průmyslových vrat, markýz, plotů a příslušenství.
Kontaktuje nás a už za pár dní může mít vaše dům nový kabát.