Průmyslová sekční vrata Hörmann

Průmyslová sekční vrata Hörmann

­ Nenáročné na místo

Sekční průmyslová vrata Hörmann jsou maximálně úsporná. Vrata se otevírají směrem vzhůru, díky čemuž nezabírají prostor před vraty a ani za nimi. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle přes otvor nebo podle sklonu střechy.

­ Naprosto spolehlivá a bezpečná

Všechna průmyslová sekční vrata odpovídají bezpečnostním podmínkám podle evropských norem. Díky moderní a spolehlivé technice jsou vrata zabezpečená proti pádu. Zároveň je zajištěna ochrana proti sevření prstů nebo proti vsunutí ruky.

­ Účinná tepelná izolace

Průmyslová sekční vrata Hörmann dostanete na přání s připojením na připojením zárubně ThermoFrame pro přerušení tepelného mostu mezi zárubní a zdivem. Výborný izolační efekt ještě podpoří těsnící chlopně na obou stranách vrat a dvojité těsnění v překladu.

4 důvody proč si vybrat průmyslová sekční vrata Hörmann

­

Prostorově úsporná

­

Špičkový design

­

Mimořádná spolehlivost

­

Maximální odolnost

Vzhled průmyslových sekčních vrat Hörmann

Zvolte si průmyslová sekční vrata Hörmann zcela individuálně podle svých potřeb.

Průmyslová sekční vrata_Stucco

Povrchová úprava

­ Povrchová úprava Stucco

Stucco dodává povrchu vrat stejnoměrnou strukturu. Díky této povrchové úpravě nejsou průmyslová vrata citlivá na znečištění a malé škrábance.

Vrata s povrchovou úpravou Stucco jsou bez příplatku dodávána ve 14 přednostních barevných odstínech. Můžete vybírat z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL a NCS.

­ Povrchová úprava Micrograin

Micrograin vás přesvědčí svým hladkým povrchem a jemnou strukturou linek. Přechody lamel jsou opatřeny decentním drážkováním.

Vrata v povrchové úpravě Micrograin jsou bez příplatku dodávána ve 14 přednostních barevných odstínech. Průmyslová vrata dodáme i v jedné z 200 barev stupnice RAL nebo NCS.

Prosklení duratec

= maximální odolnost

Všechna průmyslová sekční vrata jsou standardně dodávána s prosklením DURATEC. Plastové prosklení DURATEC je maximálně odolné proti poškrábání a i po několikanásobném čištění a silném namáhání si zachovají dlouhodobě jasný průhled.


Ať už budete pořizovat jakýkoliv typ průmyslových sekčních vrata, vždy u nás najdete vhodný druh pro daný typ vybraných vrat. V závislosti na požadavcích a architektuře objektu je možné pořídit normální kování i kování pro nízký překlad, také výškově vedené kování nebo kování se sklonem podle střechy.

Průmyslová sekční vrata prosklená

Typy průmyslových sekčních garážových vrat

Sekční průmyslová vrata Hörmann SPU 40

Dvoustěnná ocelová vrata s maximální tepelnou izolací. Sekční průmyslová vrata Hörmann jsou ideální pro použití ve vytápěných halách, kde zajistí dobrou tepelnou izolaci. Konstrukce křídla vrat je díky spojení oceli a tuhé polyuretanové pěny mimořádně robustní a současně tepelně izolující. Vrata jsou dodávána s elegantním povrchem Micrograin.

Barevná provedení

Vrata SPU 40 jsou standardně dodávána v bílé barvě, avšak ve stejné cenové relaci si můžete vybrat z dalších 12 barevných variant. A pokud si ani v těchto variantách nevyberete, máte možnost vybrat si z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka - max. 8 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann APU 40

Robustní sekční vrata APU 40 mají univerzální použití, jsou stabilní a propouštějí do objektu mnoho světla. Jejich síla spočívá v kombinaci kvalitních materiálů - dvoustěnný lamelový sokl z oceli a zasklívací rámy z eloxovaného hliníku. Velká robustnost spočívá v izolačním jádru o tloušťce 42 mm, díky čemuž jsou dosaženy velmi dobré hodnoty tepelné izolace. Díky kvalitnímu základnímu nátěru a povrchu Stucco jsou vrata spolehlivě chráněna proti korozi i nepříznivým vlivům. Volitelně jsou dodávána s povrchem Micrograin z vnějšku.

Barevná provedení

Prvky vratového křídla mají skvělý vzhled i ve standardních barvách - bílý hliník u ocelového soklu a moření v přírodním odstínu u hliníkových profilů. ve stejné cenové relaci si můžete vybrat z dalších 12 barevných variant. A pokud si ani v těchto variantách nevyberete, máte možnost vybrat si z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka - max. 8 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann ASR 40

Nová rámová konstrukce sekčních průmyslových vrat ASR 40 se optimálně hodí k moderním skleněným fasádám a prakticky ji nelze odlišit od pevných prvků fasády. Díky štíhlé šířce profilu nových sekčních průmyslových vrat ASR 40 získají vaši zákazníci a návštěvníci nerušený pohled do prodejních a výstavních prostorů a denní světlo může být lépe využito. Obzvlášť dobrou tepelnou izolaci vrat zajišťuje nové 2tabulkové prosklení DURATEC.

Barevná provedení
Rozměry
 • šířka - max. 5 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann ASP 40

Sekční průmyslová vrata Hörmann ASP 40 se vyznačují štíhlou šířkou profilů a neviditelnými přechody lamel. Vrata se optimálně zapojí do moderní průmyslové architektury s velkoplošným prosklením. Hliníkové profily u vrat ASP 40 jsou široké jen 65 mm a tak může do hal dopadat více světla. Dvoustěnný lamelový podstavec vyplněný tuhou polyuretanovou pěnou dostanete s elegantním povrchem Micrograin. Vnitřní strana má povrch Stucco.

Barevná provedení
Rozměry
 • šířka - max. 5 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann ALS 40

Sekční průmyslová vrata Hörmann ALS 40 lze označit jako výkladní skříň. Vrata jsou typická svými štíhlými hliníkovými profily a velkými skleněnými plochami. Uplatnění naleznou především v autosalonech, v jachtařských loděnicích, v obchodech s obytnými vozy, apod. Prosklená část vrat je vyplněna stejně vysokými tabulemi vrstveného bezpečnostního skla. Na přání dostanete vrata s dvojitými tabulemi z tvrzeného bezpečnostního skla.

Barevná provedení

hliníkové vratové články jsou sériově mořeny v přírodním odstínu. Pokud si v základních variantách nevyberete, máte možnost zvolit si z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka - max. 5 500 mm
 • výška - max. 4 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann ALR 40

Velkoplošně prosklená hliníková vrata Hörmann ALR 40 jsou ideální pro začlenění do moderní halové architektury. Vrata vás zaujmou svým moderním vzhledem vyznačujícím se velkou průhledností. Pro jedinečný vzhled je každé křídlo vrat rovnoměrně rozděleno odspodu až nahoru. Konstrukce vrat je velmi lehká a přesto maximálně stabilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Volitelné integrované dveře bez vysokého prahu jsou harmonicky zapojeny do celkového vzhledu vrat.

Barevná provedení

Hliníkový povrch je v provedení mořeného přírodního tónu a působí velmi elegantně. Speciální barevné odstíny ze stupnice RAL lze individuálně sladit s vaším firemním designem.

Rozměry

 • šířka - max. 8 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann ALR Vitraplan

Průmyslová vrata ALR Vitraplan jsou exkluzivní variantou vrat ALR 40 s širokými prosklenými poli. Díky předsazenému prosklení lícujícímu s plochou mají vrata obzvlášť mimořádně elegantní vzhled.

Barevná provedení

Na výběr máte ze dvou barevných odstínů. S prosklením v hnědém nebo šedém barevném odstínu a s tmavým barevným odstínem rámového profilu harmonizujícím s barvou skla.

Rozměry
 • šířka - max. 8 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann TAR 40

vysoká transparentnost a stabilita, skvělá tepelná izolace, maximální dopad světla a moderní design. Vysoké hodnoty tepelné izolace jsou zajištěny kombinací několika prvky vrat. Polyamidové můstky vyztužené skleněnými vlákny zajišťují účinné tepelné oddělení vnějšího a vnitřního pláště a zabraňují tak vzniku tepelných mostů. Hliník je garantem povrchu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a který vás bude spousty let reprezentovat.

Barevná provedení

Články vrat jsou eloxované a mořené v přírodním odstínu. Pokud si v základní variantě nevyberete, máte možnost zvolit si z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka - max. 7 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann TAP 40

Tepelně izolovaná vrata z oceli a hliníku s izolačním zasklením. Tato tepelně izolační vrata se používají v průmyslových halách, v nichž je potřeba udržet stabilní teplotu. Sekční průmyslová vrata Hörmann TAP 40 mají tři přednosti - skvělá tepelná izolace, maximální výkon při dopadu světla a vysoká stabilita. Skvělé vlastnosti vrat jsou zajištěny dvoustěnným ocelovým lamelovým soklem, tepelně oddělenými hliníkovými trubkovými profily a chlad odpuzující dvojitým zasklením.

Barevná provedení

Prvky vratového křídla mají skvělý vzhled i ve standardních barvách - bílý hliník u lamelového soklu z oceli a moření v přírodním odstínu u zasklívacích rámů z hliníku. Vedle těchto sériově vyráběných povrchů dodáváme samozřejmě také vrata ve speciálním barevném provedení dle stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka - max. 7 000 mm
 • výška - max. 7 000 mm

Sekční průmyslová vrata Hörmann DPU

Perfektní izolace. Snižte provozní náklady a udržte vaše výrobky nebo potraviny déle čerstvé. Průmyslová sekční vrata DPU minimalizují ztrátu teploty u vratových otvorů a jsou ideální pro použití v hlubokomrazících zařízeních. Izolační jádro těchto vrat má tloušťku 80 mm, díky čemuž vykazuje vynikající izolační hodnoty. Dvojitá těsnění v prostoru překladu a podlahy zvyšují těsnost vrat a účinně tak snižují ztráty energie.

Barevná provedení

vrata DPU standardně dodáváme v bílé barvě. Ve stejné cenové relaci si můžete vybrat z dalších 12 barevných variant. A pokud si ani v těchto variantách nevyberete, máte možnost vybrat si z více než 200 barevných odstínů stupnice RAL.

Rozměry
 • šířka do 6 000 mm (torzní pružiny) 
 • šířka do 10 000 mm (přímý pohon)
 • výška do 5 000 mm (torzní pružiny)
 • výška do 8 000 mm (přímý pohon)

Realizované práce

Takto mohou vypadat i vaše nová sekční garážová vrata.

Potřebujete vrata? Právě od toho tu jsme.

Společně vybereme nejvhodnější typ garážových či průmyslových vrat, markýz, plotů, dveří, ale i příslušenství.
Kontaktuje nás a už za pár dní může mít vaše garáž i dům nový kabát.