Rolovací mříže

Rolovací mříže

­ Bezpečný a bezúdržbový provoz

Všechny rolovací mříže odpovídají bezpečnostním podmínkám podle evropských norem. Mříže jsou navíc vybaveny pojistkou proti pádu mříže, která zabraňuje možnému úrazu při stržení převodovky motoru.

­ Nenáročné na místo

Rolovací mříže jsou maximálně úsporné a nezabírají žádné místo pod stropem. Mříže se otevírají směr vzhůru, díky čemuž nezaberou žádný prostor okolo vchodu nebo výlohy.


4 důvody proč si vybrat průmyslové mříže u nás

­

Jsou prostorově úsporné

­

Mnoho vzhledových variant

­

Snadná a rychlá montáž

­

Bezpečný provoz

Typy rolovacích mříží

Zvolte si typ rolovacích mříží zcela individuálně podle svých potřeb

Hliníkové rolovací mříže MAXIROL M 105 R

Ocelové rolovací mříže M 816

Hliníkové rolovací mříže MAXIROL M 105 R

Rolovací hliníkové mříže MAXIROL M 105 R jsou díky své univerzálnost vhodným řešením pro uzavření většiny stavebních otvorů. Jsou vyrobeny z vysoce pevné hliníkové slitiny AlMgSi o síle 1,8 mm s vysekávanými otvory o velikosti 140 x 80 mm.

Velmi často se s nimi můžeme setkat na výlohách a vchodech obchodů a v nákupních centrech jakožto s reprezentativním uzavřením a zabezpečením prodejny, dále pak ve vjezdech do podzemních garáží, kde je předepsáno větrání.

­ Vzhled

Ve standartním provedení jsou mříže bez povrchové úpravy v přírodním vzhledu. Za příplatek je lze nalakovat v jakéhokoliv odstínu dle barevného vzorníku RAL.

Ocelové rolovací mříže M 816

Rolovací ocelové mříže M 816 jsou díky svému vzhledu vhodné především do starších zástaveb a luxusních obchodů, kde je kladen velký důraz na reprezentativnost a vysoké zabezpečení.

Mříže jsou vyrobeny z kruhové oceli o průměru 8 mm, která je spojována ocelovými klouby kosočtvercového tvaru o rozměru 16 x 2 mm. Proti nadzdvižení je mříž chráněna nerezovými pásky a proti vytržení použitím speciálních uzavřených vodících lišt ve tvaru “C“.

­ Vzhled

Ve standardním provedení jsou mříže dodávány pozinkované. Za příplatek je možné mříže kompletně vyrobit z nerezové ušlechtilé oceli.

Realizované práce

Takto mohou vypadat i vaše nová sekční garážová vrata.

Potřebujete vrata? Právě od toho tu jsme.

Společně vybereme nejvhodnější typ garážových či průmyslových vrat, markýz, plotů, dveří, ale i příslušenství.
Kontaktuje nás a už za pár dní může mít vaše garáž i dům nový kabát.