Vchodové dveře ThermoPro

Vchodové dveře ThermoPro

Vchodové dveře Hörmann ThermoPro vám umožní cítit se doma příjemně a v bezpečí. Tyto vysoce kvalitní dveře vyrobené z oceli vás přesvědčí nejen svými skvělými hodnotami tepelné izolace a spolehlivou bezpečnostní výbavou, ale také velkým výběrem motivů a atraktivním poměrem cena / výkon.

­ Bezpečnostní netříštivé prosklení

Vchodové dveře Hörmann ThermoPro mají standardně dvojité nebo trojité prosklení. Vnitřní i venkovní strana je vyrobena z bezpečnostního skla. V případě rozbití se tabule rozpadne na malé kousky bez ostrých hran, čímž je sníženo nebezpečí poranění.

­ 5bodový bezpečnostní zámek

Vy, vaše rodina i celý vás domov bude v naprostém bezpečí se spolehlivou bezpečnostní výbavou.
Dvě kuželové otočné závory se dvěma doplňkovými bezpečnostními čepy a jednou západkou zámku zaručují perfektní uzavření dveří. Na straně závěsů jsou navíc vybaveny doplňkovým zajištěním a tak je zamezeno jejich vypáčení.

­ Skvělá tepelná izolace

Díky dveřnímu křídlu vyplněnému polyuretanovou pěnou a přerušenému tepelnému mostu poskytnou vchodové dveře ThermoPro vašemu domovu perfektní tepelnou izolaci s hodnotami UD až 1,2 W/ (m²·K). Díky tomu budete dlouhodobě šetřit energii a chránit životní prostředí.

4 důvody proč si vybrat vchodové dveře Hörmann ThermoPro

­

100% bezpečnost

Spolehlivá bezpečnostní výbava zabezpečí váš domov na 100 %.

­

Perfektní izolace

Díky vynikající izolaci šetříte energii a chráníte životní prostředí.

­

Krásný vzhled

Dveře ThermoPro budou krásnou vizitkou vašeho domova, zvenku i zevnitř.

­

Dlouhá životnostt

Dveře ThermoPro z oceli jsou žárově pozinkované a chráněné proti korozi.

Vzhled vchodových dveří ThermoPro

Upoutejte pozornost všech kolemjdoucích

S vchodovými dveřmi Hörmann ThermoPro upoutáte všechny kolemjdoucí. Vybírat si můžete z 13 dveřních motivů, od klasických po ty s moderním vzhledem.

Dveřím můžete vtisknout jedinečnou podobu pomocí velké nabídky barev, 5 dekorů Decograin, prosklení, bočních dílů nebo horních světlíků tak, aby co nejlépe ladily se vzhledem vašeho domu a stylem vnitřního zařízení.

Vchodové dveře ThermoPro dekory

Barevná provedení

Dveře jsou standardně dodávány v bílé barvě. Ve zvýhodněné cenové relaci si můžete vybrat z dalších 16 barevných variant. Venkovní i vnitřní strany mají stejnou barvu.

Dveře v motivech 010 / 015 / 020 / 025 / 030 / 040 / 700 / 750 / 850 a 900 si můžete nechat vyrobit v provedení s povrchem Decograin ve čtyřech přírodních dřevěných dekorech a v provedení Titan Metallic pro moderní vzhled.

Výbava podle vašeho přání

­ Prosklení dveří ThermoPro

Vchodové dveře ThermoPro prosklení

­ Madla

Krásné madlo zdůrazní celkový vzhled vašich dveří.

Všechny dveře jsou standardně dodávány s tvarově krásnou vnitřní kliknou z ušlechtilé oceli a rozetou zvenku. Alternativně si můžete zvolit jinou variantu madla.


­ Automatické zámky

Otevírejte jednoduše a pohodlně

Otevírejte vaše nové dveře jednoduše a pohodlně s vícebodovým zamykáním a nemyslete už na to, kam jste zase založily klíče. Volit můžete mezi transpordérem, snímačem otisků prstů nebo dálkovým ovladačem.

Realizované práce

Takto mohou vypadat i vaše nové vchodové dveře.

Potřebujete nové dveře? Právě od toho tu jsme.

Společně vybereme nejvhodnější typ dveří, ale i garážových či průmyslových vrat, markýz, plotů a příslušenství.
Kontaktuje nás a už za pár dní může mít vaše dům nový kabát.