Závory = mechanické zabezpečovací systémy

Mějte vjezd na váš pozemek pod kontrolou.

V naší nabídce najdete různé typy závor, jejichž využitelnost je prakticky neomezená.

 Závory_katalog

Závory jsou mechanickým zabezpečovacím systémem sloužícím k ochraně parkovišť, areálů, kontrolních stanovišť nebo soukromých pozemků.

Bezpečnost

Možnost zpomalení a zrychlení při každém otevření a zavření na začátku i na konci úkonu. Automatická změna pohybu při naražení ramene na překážku.

­

Zvýšení bezpečnosti

­

Rychlá montáž

­

Bezúdržbový systém

­

Vynikající design

Typy závor

Závory s délkou ramene do 4 metrů

Jedná se o základní typy závor, který je vhodný pro intenzivní provoz na soukromých, veřejných i průmyslových parkovištích. Rychlost zdvihu ramene 3 až 5 sekund, podle typu závory. Výkon motoru se pohybuje od 100 do 300 W.

Závory s délkou ramene do 6 metrů

Závory s prodlouženou délkou ramene pro širší vjezdy. Čas zdvihu je 5 až 10 sekund, vždy záleží na typu závory. Rameno je možné umístit vlevo nebo vpravo. Možnost použití dvou závor proti sobě pro širší vjezdy.

Závory s délkou ramene až 9 metrů

Závory s délkou ramene 9 m jsou určené pro velmi široké vjezdy. Jejich využití je především v průmyslových areálech. U větších délek ramene je vhodné použít sklopnou případně pevnou podpěru pod rameno.

Potřebujete novou vjezdovou bránu? Právě od toho tu jsme.

Společně vybereme nejvhodnější typ vjezdové brány, ale i garážových či průmyslových vrat, markýz, plotů, dveří a příslušenství.
Kontaktuje nás a už za pár dní může mít stylový vjezd k vašemu domu.